Zaregistrovat

Den otevřených sklepů Nový Poddvorov IV.ročník

Den otevřených sklepů Nový Poddvorov IV.ročník

13.6.2008

Vážení milovníci vína,
srdečně Vás zveme do vinařské obce Nový Poddvorov na Den otevřených sklepů. Cílem této akce je provést Vás, příznivce a milovníky vína, po vinných sklepech v Novém Poddvorově a umožnit Vám ochutnat přímo od vinařů jejich produkci a zároveň nasát tu jedinečnou atmosféru vinných sklepů a naší pohostinnosti.

Zejména v malých sklepních hospodářství, kde má vinař ke každému sudu takřka familiární vztah, lze vyrábět víno, které je jedinečné. Každý dobrý sklepmistr má totiž svůj nezaměnitelný rukopis. Přijďte se i Vy přesvědčit dne 21. června 2008, od 10:00 hodin do 20:00 a strávit příjemný den s místními vinaři. Vstupné 300 Kč. Vstupné zahrnuje katalog, degustační pohárek a ochutnávka ve všech sklepech bez omezení.

Bude otevřeno 10 sklepů:
vinařství Jaromír Hnidák
vinařství Bonus Eventus - Milan Sůkal
Vinařské sdružení Císařův vinohrad - Vladimír Kašík, Václav Mrkva a Pavel Veselský
vinařství Tomáš Bařina
vinařství Vašíček
vinařství Krásná hora
vinařství Antonín Blažek
a Ivo Padalík.
K poslechu hraje cimbálová muzika. Občerstvení zajištěno. Jsou zajištěny projížďky koňským kočárem po obci. Den Otevřených sklepů se bude konat za každého počasí.
Těšíme se na Vaši návštěvu

Novinky

20.7.2020

Akce
Rulandské bílé 1l za 60,-Kč

Od 20.července - 15.srpna 2020 Vám nabízíme bílé odrůdové čepované víno z vinařství Vinný dům Bzenec.

Více

19.7.2020

V Poslanecké sněmovně byla vyhlášena sedmička Parlamentních vín 2020

Parlament České republiky se spojil s moravskými a českými vinaři prostřednictvím druhého ročníku soutěže „Parlamentní víno“. Odborná komise vybrala vína pro prezentaci Poslanecké sněmovny v České republice i v zahraničí. Soutěž loni inicioval předseda PS Radek Vondráček na základě inspirace ze zahraničních parlamentů, a to s cílem propagovat české a moravské vinařství.

Více