Zaregistrovat

Den otevřených sklepů Nový Poddvorov IV.ročník

Den otevřených sklepů Nový Poddvorov IV.ročník

13.6.2008

Vážení milovníci vína,
srdečně Vás zveme do vinařské obce Nový Poddvorov na Den otevřených sklepů. Cílem této akce je provést Vás, příznivce a milovníky vína, po vinných sklepech v Novém Poddvorově a umožnit Vám ochutnat přímo od vinařů jejich produkci a zároveň nasát tu jedinečnou atmosféru vinných sklepů a naší pohostinnosti.

Zejména v malých sklepních hospodářství, kde má vinař ke každému sudu takřka familiární vztah, lze vyrábět víno, které je jedinečné. Každý dobrý sklepmistr má totiž svůj nezaměnitelný rukopis. Přijďte se i Vy přesvědčit dne 21. června 2008, od 10:00 hodin do 20:00 a strávit příjemný den s místními vinaři. Vstupné 300 Kč. Vstupné zahrnuje katalog, degustační pohárek a ochutnávka ve všech sklepech bez omezení.

Bude otevřeno 10 sklepů:
vinařství Jaromír Hnidák
vinařství Bonus Eventus - Milan Sůkal
Vinařské sdružení Císařův vinohrad - Vladimír Kašík, Václav Mrkva a Pavel Veselský
vinařství Tomáš Bařina
vinařství Vašíček
vinařství Krásná hora
vinařství Antonín Blažek
a Ivo Padalík.
K poslechu hraje cimbálová muzika. Občerstvení zajištěno. Jsou zajištěny projížďky koňským kočárem po obci. Den Otevřených sklepů se bude konat za každého počasí.
Těšíme se na Vaši návštěvu

Novinky

4.10.2018

Akce
Chardonnay 1l za 60,-Kč

Od 4. - 27.října 2018 Vám nabízíme bílé sudové víno země původu Jižní Afrika z vinařství Morávia Víno Prušánky.

Více

29.9.2018

Naši vinaři si odvážejí z Vídně neuvěřitelných 347 medailí

Moravští a čeští vinaři uspěli na prestižní světové soutěži AWC Vienna a přivážejí 63 zlatých a 284 stříbrných medailí. Ocenění dobré kvality („Seal of Approval“) získalo dalších 107 moravských a českých vín. Celkem tak naši vinaři získali na jedné z největších soutěží vín na světě 454 ocenění. Nejúspěšnější byla společnost Víno Botur s 5 zlatými a Vinselekt Michlovský a.s. se 4 zlatými a 16 stříbrnými medailemi. Účast našich vinařů proběhla za finanční podpory Vinařského fondu a organizačního zajištění Národního vinařského centra.

Více